Letenky Amsterdam - Nákup letenek - Vyhledávání letenek

Amsterdam, hlavní město Nizozemska, je jedním z nejkrásnějších a nejživějších měst Evropy. Charakterizuje ho síť kanálů, historické domy a tolerantní atmosféra, která přitahuje miliony turistů ročně. Ať už jste milovníkem umění, historie, nebo jen chcete prožít nezapomenutelný víkend, Amsterdam je destinací, kterou musíte zažít.

Jak najít levné letenky do Amsterdamu Cestování do Amsterdamu nemusí být finančně náročné, pokud víte, jak hledat. Zde je pár tipů:

 1. Flexibilita s daty: Ceny letenek se mění v závislosti na sezóně a dnech v týdnu. Pokud můžete, vyhněte se cestování o víkendech a ve špičce turistické sezóny.

 2. Porovnávejte ceny: Využijte webové stránky a aplikace pro srovnání cen letenek, jako jsou Pelikan.

 3. Rezervujte s předstihem: Obvykle, čím dříve si letenku rezervujete, tím lepší cenu získáte. Ale nezapomeňte také sledovat last minute nabídky.

 4. Méně známé aerolinie: Někdy nabízí nízkonákladové aerolinie velmi výhodné lety, i když s menším komfortem.

 5. Přestupy: Přímé lety jsou pohodlnější, ale často dražší. Letenky s přestupy mohou být levnější.

Co dělat v Amsterdamu Amsterdam nabízí mnoho atrakcí:

 • Prohlídka kanálů: Plavba lodí po amsterdamských kanálech vám umožní vidět město z jiné perspektivy.
 • Muzea: Rijksmuseum, Van Goghovo muzeum a Anne Frankové jsou jen některá z mnoha, která stojí za návštěvu.
 • Historické čtvrti: Procházka Jordaanem nebo Red Light Districtem nabízí nezapomenutelné zážitky.
 • Trhy: Albert Cuyp Market a Bloemenmarkt (květinový trh) jsou ideální pro nákupy a ochutnávky místních specialit.
 • Parky: Vondelpark je skvělým místem pro odpočinek a piknik.

Závěr Amsterdam je město s bohatou historií, úchvatnou architekturou a živým kulturním děním. Díky možnosti najít levné letenky je snem každého cestovatele. Nezapomeňte však, že nejlepší část cesty je vždy neplánované dobrodružství, tak se nebojte opustit vyšlapané cesty a objevovat skryté klenoty tohoto nádherného města.

akcni letenky levne letenky nejlevnejsi letenky pelikan levne lety

Akční letenky

Bloudíte po internetu v naději, že najdete nejlevnější letenky na poslední chvíli? Nechcete zbytečně plýtvat svými penězi za nákladné lety? Pak je pro vás tu neuvěřitelná nabídka - akční letenky již od 336 Kč!

Vyberte si z pestré nabídky levných letenek a vydejte se na dobrodružství svého života! Proč zůstávat doma, když můžete objevovat neuvěřitelné krásy světa kolem sebe?

Zamilujte se do evropských měst plných historie a kultury, ochutnejte místní kuchyni a poznávejte nové lidi.
S našimi tipy na nejlevnější letenky můžete cestovat kamkoli bez přemýšlení o vysokých cenách. Ať už plánujete romantickou escapadu s partnerem nebo adrenalinový výlet se svými kamarády, máme pro vás lety, které vám umožní prožít nezapomenutelný zážitek za bezkonkurenční ceny.

akcni letenky levne letenky nejlevnejsi letenky pelikan levne lety

Víkendové pobyty

Už jste unaveni z uspěchaného každodenního života a potřebujete si odpočinout a načerpat novou energii? Pak je čas sbalit si své věci a vyrazit na víkendový pobyt! Ať už hledáte romantiku, wellness nebo adrenalinové zážitky, máme pro vás tipy na ty nejlepší víkendové pobyty.

Zažijte romantický víkend v útulné chatce uprostřed lesů nebo se uneste do nejlepších wellness center, kde se budete moci odpočinout a uvolnit své svaly. Pokud jste spíše dobrodružné povahy, vydejte se na zážitkový pobyt a zkuste si nové sportovní aktivity nebo se podívejte na nejkrásnější místa v okolí.

Naše tipy na víkendové pobyty jsou ideální pro všechny, kteří potřebují zkrátit náročný pracovní týden a nabrat novou sílu do dalších dnů. Takže sbalte si své věci a vydejte se na víkendový pobyt plný nezapomenutelných zážitků a vzpomínek.

pelikan letenky akcni letenky levne letenky nejlevnejsi letenky pelikan levne lety

Dovolené

Toužíte po dokonalé exotické dovolené na pláži s bílým pískem, křišťálově čistou vodou a tichou atmosférou, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu? Pak vás potěšíme těmi nejlepšími tipy na pláže v exotických destinacích.

Vyberte si z nádherných pláží v Karibiku, kde můžete procházet po bílém písku a koupat se v teplých vodách s neuvěřitelnou škálou odstínů modré. Nebo se podívejte na krásné pláže v Asii, kde můžete užít si relaxaci a vychutnat si místní kuchyni a kulturu.

Zaměřte se na ostrovy, které jsou dosud turisty převážně opomíjeny, jako například Seychely, které skrývají nádherné pláže s bílým pískem a křišťálově čistou vodou.

Naše tipy na nejkrásnější pláže v exotických destinacích vám pomohou najít dokonalou dovolenou podle vašich snů a představ. Tak co ještě váháte? Vyberte si svou vysněnou pláž a užijte si nezapomenutelnou exotickou dovolenou!

Zde je 10 tipů na nákup levných letenek:

 

 1. Flexibilita v termínech: Být flexibilní s daty letu může vést k lepším cenám. Mimo sezónu či mimo hlavní cestovní dny (například úterý a středa) bývají letenky levnější.

 2. Porovnávání cen: Využijte online vyhledávače a porovnávací weby k nalezení nejlepších nabídek.

 3. Využití fare alertů: Nastavte si upozornění na ceny letenek, abyste byli informováni o poklesech cen.

 4. Předčasný nákup: Obecně platí, že nákup letenek několik měsíců před plánovaným odletem může přinést úspory.

 5. Noční lety a přestupy: Často jsou levnější než přímé lety během dne.

 6. Využití odměnových programů: Věrnostní programy leteckých společností a kreditní karty nabízející cestovní odměny mohou být užitečné pro získání slev nebo bonusových letů.

 7. Místní aerolinie: V některých regionech mohou místní aerolinie nabízet výhodnější ceny než mezinárodní dopravci.

 8. Úprava místa odletu nebo příletu: Občas může být levnější letět do nebo z alternativního letiště nedaleko vašeho cílového místa.

 9. Využití sociálních médií a newsletterů: Sledování leteckých společností a cestovních webů na sociálních sítích nebo odběr jejich newsletterů vás může udržet informované o aktuálních akcích a speciálních nabídkách.

 10. Rychlé rozhodování: Dobré nabídky často rychle mizí, takže když najdete dobrou cenu, neváhejte dlouho s nákupem.

Věnujte pozornost i skrytým poplatkům a přečtěte si podmínky tarifu, aby vaše "levná letenka" nevyšla nakonec draho kvůli nečekaným příplatkům.

pelikan letenky akcni letenky levne letenky nejlevnejsi letenky pelikan levne lety

 

 

booking ubytovani nakup letenek nejlevnejsi letenky pelikan