Letenky Srí lanka - Nákup letenek - Vyhledávání letenek

Srí Lanka, nazývaná též "Perla Indického oceánu", je fascinující destinací plná barevné kultury, starověkých památek a úchvatné přírody. Při cestě po této malé, ale bohaté zemi, narazíte na nespočet zážitků a dobrodružství.

 1. Starověká Historie a Kultura: Začněte svou cestu v Anuradhapuře, historickém městě s chrámy a kláštery staré tisíce let. Pokračujte do Polonnaruwy, kde se dozvíte o bohaté historii království.

 2. Chrám Zlatého Zubu: Kandy hostí chrám Zlatého Zubu, posvátné místo pro buddhisty. Každoroční festival Esala Perahera, plný tance a hudby, je nezapomenutelným zážitkem.

 3. Přírodní Krásy a Národní Parky: Udělejte si výlet do Národního parku Yala a pozorujte leopardy, slony a mnoho dalších divokých zvířat. Navštivte také Národní park Udawalawe pro unikátní safari zážitek.

 4. Čajové Plantáže v Horách: V horách centrálního Srí Lanky objevíte rozsáhlé čajové plantáže. Projděte se krajinou zelených kopců, ochutnávejte čerstvé čaje a užívejte si úžasný výhled.

 5. Pláže a Přímořský Život: Odpočiňte si na nekonečných plážích Mirissy a Unawatuny. Srí Lanka nabízí i skvělé podmínky pro surfování a potápění.

 6. Kulinářská Cesta: Ochutnejte autentickou srílanskou kuchyni. Nevynechejte tradiční pokrmy jako Kottu Roti, Rýžové a Kari nebo exotické ovoce, jako je mangostan.

 7. Ayurveda a Wellness: Srí Lanka je také známá pro tradiční léčebnou praxi Ayurveda. Užijte si relaxační masáže a léčivé lázně.

 8. Tradiční Umění a Řemesla: Navštivte města jako Galle, kde se setkáte s tradičními řemeslníky a objevíte unikátní místní umění.

Srí Lanka je zemí kontrastů, která spojuje bohatství historie, krásy přírody a pohostinnost místních obyvatel. Ať už hledáte dobrodružství, relaxaci nebo kulturní poznání, Srí Lanka má co nabídnout pro každého cestovatele. Vydejte se na tuto magickou cestu a nechte se unést krásou této exotické destinace.

akcni letenky levne letenky nejlevnejsi letenky pelikan levne lety

Akční letenky

Bloudíte po internetu v naději, že najdete nejlevnější letenky na poslední chvíli? Nechcete zbytečně plýtvat svými penězi za nákladné lety? Pak je pro vás tu neuvěřitelná nabídka - akční letenky již od 336 Kč!

Vyberte si z pestré nabídky levných letenek a vydejte se na dobrodružství svého života! Proč zůstávat doma, když můžete objevovat neuvěřitelné krásy světa kolem sebe?

Zamilujte se do evropských měst plných historie a kultury, ochutnejte místní kuchyni a poznávejte nové lidi.
S našimi tipy na nejlevnější letenky můžete cestovat kamkoli bez přemýšlení o vysokých cenách. Ať už plánujete romantickou escapadu s partnerem nebo adrenalinový výlet se svými kamarády, máme pro vás lety, které vám umožní prožít nezapomenutelný zážitek za bezkonkurenční ceny.

akcni letenky levne letenky nejlevnejsi letenky pelikan levne lety

Víkendové pobyty

Už jste unaveni z uspěchaného každodenního života a potřebujete si odpočinout a načerpat novou energii? Pak je čas sbalit si své věci a vyrazit na víkendový pobyt! Ať už hledáte romantiku, wellness nebo adrenalinové zážitky, máme pro vás tipy na ty nejlepší víkendové pobyty.

Zažijte romantický víkend v útulné chatce uprostřed lesů nebo se uneste do nejlepších wellness center, kde se budete moci odpočinout a uvolnit své svaly. Pokud jste spíše dobrodružné povahy, vydejte se na zážitkový pobyt a zkuste si nové sportovní aktivity nebo se podívejte na nejkrásnější místa v okolí.

Naše tipy na víkendové pobyty jsou ideální pro všechny, kteří potřebují zkrátit náročný pracovní týden a nabrat novou sílu do dalších dnů. Takže sbalte si své věci a vydejte se na víkendový pobyt plný nezapomenutelných zážitků a vzpomínek.

pelikan letenky akcni letenky levne letenky nejlevnejsi letenky pelikan levne lety

Dovolené

Toužíte po dokonalé exotické dovolené na pláži s bílým pískem, křišťálově čistou vodou a tichou atmosférou, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu? Pak vás potěšíme těmi nejlepšími tipy na pláže v exotických destinacích.

Vyberte si z nádherných pláží v Karibiku, kde můžete procházet po bílém písku a koupat se v teplých vodách s neuvěřitelnou škálou odstínů modré. Nebo se podívejte na krásné pláže v Asii, kde můžete užít si relaxaci a vychutnat si místní kuchyni a kulturu.

Zaměřte se na ostrovy, které jsou dosud turisty převážně opomíjeny, jako například Seychely, které skrývají nádherné pláže s bílým pískem a křišťálově čistou vodou.

Naše tipy na nejkrásnější pláže v exotických destinacích vám pomohou najít dokonalou dovolenou podle vašich snů a představ. Tak co ještě váháte? Vyberte si svou vysněnou pláž a užijte si nezapomenutelnou exotickou dovolenou!

Zde je 10 tipů na nákup levných letenek:

 

 1. Flexibilita v termínech: Být flexibilní s daty letu může vést k lepším cenám. Mimo sezónu či mimo hlavní cestovní dny (například úterý a středa) bývají letenky levnější.

 2. Porovnávání cen: Využijte online vyhledávače a porovnávací weby k nalezení nejlepších nabídek.

 3. Využití fare alertů: Nastavte si upozornění na ceny letenek, abyste byli informováni o poklesech cen.

 4. Předčasný nákup: Obecně platí, že nákup letenek několik měsíců před plánovaným odletem může přinést úspory.

 5. Noční lety a přestupy: Často jsou levnější než přímé lety během dne.

 6. Využití odměnových programů: Věrnostní programy leteckých společností a kreditní karty nabízející cestovní odměny mohou být užitečné pro získání slev nebo bonusových letů.

 7. Místní aerolinie: V některých regionech mohou místní aerolinie nabízet výhodnější ceny než mezinárodní dopravci.

 8. Úprava místa odletu nebo příletu: Občas může být levnější letět do nebo z alternativního letiště nedaleko vašeho cílového místa.

 9. Využití sociálních médií a newsletterů: Sledování leteckých společností a cestovních webů na sociálních sítích nebo odběr jejich newsletterů vás může udržet informované o aktuálních akcích a speciálních nabídkách.

 10. Rychlé rozhodování: Dobré nabídky často rychle mizí, takže když najdete dobrou cenu, neváhejte dlouho s nákupem.

Věnujte pozornost i skrytým poplatkům a přečtěte si podmínky tarifu, aby vaše "levná letenka" nevyšla nakonec draho kvůli nečekaným příplatkům.

pelikan letenky akcni letenky levne letenky nejlevnejsi letenky pelikan levne lety

 

 

booking ubytovani nakup letenek nejlevnejsi letenky pelikan